Katalog branżowy firm
Dodaj ogłoszenie
regulamin
 
Województwo: Obiekt: szukaj
 
Strona główna   »   

wielkopolskie   »   Piła   »   Hotele   »   Hotel Gromada
 

Hotele Piła - Hotel Gromada

«« powrót
wielkopolskie, Piła 
Hotel Gromada  


Obiekt: Hotel
Standard:
Województwo: wielkopolskie
Miejscowość: Piła
Kod pocztowy: 64-920
Ulica: Piastów 15
Tel.: b.d.
Fax: b.d.
E-mail: b.d.
WWW: b.d.

Nr oferty: 14109
Data dodania: 2007-04-12
Mapa Piła  Mapa Piła  »
 
Ilość pokoi:   212  
  
 
Opis obiektu:

PIŁA
Miasto położone w Wielkopolsce nad rzeką Gwdą, na skrzyżowaniu głównych szlaków tranzytowych: zachód - wschód i północ - południe.

HOTEL GROMADA ***
Jest nowoczesnym hotelem, funkcjonującym według czterogwiazdkowego standardu. Wysoka klasa eksploatacyjna potwierdzona jest dyplomem rekomendacyjnym Polskiego Zrzeszenia hoteli i licznymi wyróżnieniami branżowymi.

Hotel dysponuje komfortowo wyposażonymi 324 miejscami noclegowymi w 4 apartamentach, 100 jednoosobowych i 108 dwuosobowych pokojach z łazienkami. Na gości oczekuje wysoko wykwalifikowany personel recepcyjny oraz restauracja z 2 aneksami bankietowymi, sala bankietowa (Gwiaździsta), kawiarnia, bar kawowy, aperitif-bar i klub nocny. Dodatkowo można korzystać z sieci sklepów z upominkami, wyrobami rękodzielniczymi, kosmetykami, luksusową odzieżą i kwiatami.

Relaks zapewnia możliwość korzystania z sauny, masażu, sali gimnastycznej i siłowni oraz ośmiotorowa profesjonalna kręgielnia. Hotel dysponuje również zakładem fryzjerskim, gabinetem kosmetycznym, solarium oraz strzeżonym parkingiem (również dla autokarów). Posiada klimatyzowaną, wielofunkcyjną salę konferencyjną (250 miejsc) z dobrze wyposażonym studiem nagrań i projekcji filmów televideo.

Hotel jest pierwszym, i jak dotąd jedynym hotelem w Polsce, w pełni przystosowanym do obsługi osób niepełnosprawnych, w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Wszystkie pokoje i sale biznesowe wyposażone są w odbiorniki TV przystosowane do całodobowej emisji kilkunastu programów krajowych i satelitarnych. Wydzielone satelitarne łącze telefoniczne oraz telefony w pokojach zapewniają sprawną automatyczną łączność kierunkową telefaksową i telefoniczną krajową i międzynarodową. Hotel jest pierwszym obiektem w kraju kompleksowo przystosowanym do goszczenia osób fizycznie niepełnosprawnych w wyniku dysfunkcji ruchu lub słuchu oraz poruszających się na wózkach inwalidzkich.
 

Opinie internautów [1]
średnia ocena: 5.00
 
2008-04-05
Autor:
Ocena
5
5
Hotel ten jest bardzo fajnym hotelem i myślę ze za rozsądna cenę !!! o ciekawe bardzo ładna panorama na Piłę i rewelacyjna lokalizacja!

UWAGA: Redakcja serwisu nie odpowiada za treść zamieszczanych ogłoszeń.

Wszelkie zapytania dotyczące ofert prosimy kierować do osób zamieszczających ogłoszenia.Zobacz również:  
Oferty z regionu: 
Oferty z całego kraju: 
 
 
DODAJ OGLOSZENIE        KATALOG FIRM        REGULAMIN SERWISU        REKLAMA W SERWISIE
All rights reserved     Copyright © 2020     poznajkraj.pl